×
SME نیوز

پایگاه اطلاع‌رسانی سازمان صنایع کوچک و شهرک‌های صنعتی ایران (SME نیوز)


صفحه اصلي
درباره ما
خانه
همه عناوين
اخبار ملي
اخبار استاني
چند رسانه‌ای
تماس با ما
 


نسخه چاپي      ارسال به ديگران

در دیدار استاندار قزوین با معاون وزیر صنعت، معدن و تجارت عنوان شد:

مشاركت با آستان قدس رضوی برای فعالیت تولید محور در ضلع غربی شهرک صنعتي شماره 2 کاسپین/ پیگیری راه اندازی شهرک صنعتي تخصصي انرژی الله آباد، حمایت از ایجاد منطقه ویژه اقتصادی تاکستان و احداث مجتمع تولیدی صنایع گلدیران در قزوين

در دیدار استاندار قزوین با معاون وزیر صنعت، معدن و تجارت بر ارائه مدل مشاركتی برای فعالیت تولید محور آستان قدس رضوی در قزوین، راه اندازی شهرک صنعتي انرژی الله آباد و منطقه ویژه اقتصادی تاکستان و حمایت از پروژه ساخت مجتمع تولیدی يك شرکت معتبر تولید داخل لوازم خانگی و کالاهای صنعتی و دیجیتال در قزوین تأکید شد.

در دیدار استاندار قزوین با معاون وزیر صنعت، معدن و تجارت بر ارائه مدل مشاركتی برای فعالیت تولید محور آستان قدس رضوی در قزوین، راه اندازی شهرک صنعتي انرژی الله آباد و منطقه ویژه اقتصادی تاکستان و حمایت از پروژه ساخت مجتمع تولیدی يك شرکت معتبر تولید داخل لوازم خانگی و کالاهای صنعتی و دیجیتال در قزوین تأکید شد.

به گزارش روابط عمومي سازمان صنايع كوچك و شهرك‌هاي صنعتي ايران، معاون وزیر صنعت، معدن و تجارت روز دوشنبه در ديدار استاندار قزوین، ارائه یک مدل مشارکتی برای فعالیت صنعتی آستان قدس رضوی در اراضي متعلق به این آستان در مجاورت ضلع غربی شهرک صنعتی شماره 2 کاسپین را مورد تأکید قرار داد.

علي رسوليان با بیان این‌که این اراضي هم می‌توانند به شهرک صنعتی کاسپین ملحق شوند و هم برای راه اندازی شهرک فناوری مد نظر قرار گیرند، آمادگي سازمان صنايع كوچك و شهرك‌هاي صنعتي ايران را براي هرگونه همکاری و مشارکت با تعامل و هم افزایی دوجانبه در راستای رونق توليد و اشتغالزایی در این منطقه اعلام كرد.

وي همچنین درخصوص طرح احداث شهرک صنعتي تخصصي انرژی در الله آباد قزوین افزود: راه اندازی این شهرک از مصوبات سفر رئیس جمهور به قزوین بوده است و با توجه به تصویب خرید تضمینی انرژی و اولویت‌های وزارت صنعت، معدن و تجارت و سازمان صنایع کوچک و شهرک‌های صنعتی ایران بر تولید انرژی‌های پایدار و  تجدید پذیر، در این حوزه نیز آماده هرگونه همکاری هستیم.

رئيس هيأت مديره و مدیرعامل سازمان صنایع کوچک و شهرک‌های صنعتی ایران در بخش دیگر این نشست درخصوص درخواست استقرار يك شرکت معتبر تولید داخل لوازم خانگی و کالاهای صنعتی و دیجیتال در يكي از شهرك‌هاي صنعتي استان قزوين، ضمن اعلام آمادگی برای حمایت از فعالیت‌های تولیدی این شركت صاحب نام اضافه کرد: با هماهنگی استانداري، اداره كل صنعت، معدن و تجارت و شرکت شهرک‌های صنعتی قزوين، زمین مورد نیاز این شرکت را به قیمت کارشناسی تحویل و زیرساخت‌های مورد نیاز آن را توسعه می‌دهیم.

رسولیان به راه اندازی منطقه ویژه اقتصادی تاکستان نیز اشاره كرد و ادامه داد: شرکت شهرک‌های صنعتی قزوین پس از معرفي به‌عنوان سازمان مسئول اين منطقه ويژه، مطالعات لازم را انجام خواهد داد و پیشنهادات مربوطه برای اخذ مصوبات مورد نیاز با درنظر گرفتن طرح جامع و پیوست زیست محیطی به هیأت وزیران ارائه مي‌شود.

وي در ادامه از سلسله برنامه‌هاي سازمان صنایع کوچک و شهرک‌های صنعتی ایران برای فعال سازی واحدهای توليدي راکد و نيمه فعال در كشور خبر داد و اظهار داشت: طرح ویژه فعال سازی ظرفیت تولید در واحدهای صنعتی نیز با حمایت این سازمان در شهرک‌ها و نواحی صنعتی استان قزوین درحال انجام است.

معاون وزیر صنعت، معدن و تجارت همچنين با یادآوری موقعيت جغرافيايي و ويژگي‌هاي ممتاز استان قزوین، بر حمایت از ورود سرمایه گذاران و تسریع فعالیت‌های سرمایه گذاری جدید در این استان با هم افزایی استاندار و دستگاه‌های اجرایی ذيربط تأكيد كرد.

استاندار قزوین نيز در اين ديدار، فعال شدن ظرفیت‌های خالی و نیمه فعال شهرک‌های صنعتی را یکی از راهکارهای مهم در امر جهش توليد و اشتغال دانست و گفت: در این راستا اقدامات مهمی درحال انجام است.

محمد مهدی اعلایی بر مساعدت سازمان صنایع کوچک و شهرک‌های صنعتی ایران برای توسعه شهرک‌های صنعتي استان قزوین تأکید کرد و افزود: اين سازمان هماهنگی و هم افزایی نزدیکی در این حوزه داشته است.
 
وی همچنین از همکاری سازمان صنایع کوچک و شهرک‌های صنعتی ایران در احداث مجتمع توليدي يك شرکت معتبر تولید داخل لوازم خانگی و کالاهای صنعتی و دیجیتال، پیشنهاد مشارکت با آستان قدس رضوی برای فعالیت در ضلع غربی شهرك صنعتي شماره 2 کاسپین، راه اندازی شهرک صنعتي انرژی در الله آباد و پیگیری منطقه ویژه اقتصادی تاکستان قدردانی کرد.

در این دیدار معاون هماهنگي امور اقتنصادي استعزیزاله افضلی مديركل صنعت، معدن و تجارت، رضا صفاری مدیرعامل شرکت شهرک‌های صنعتی، جمعی از نمایندگان دستگاه‌های اجرایی استان قزوین و نمایندگانی از آستان قدس رضوی و شرکت معتبر تولید داخل لوازم خانگی و کالاهای صنعتی و دیجیتال نیز حضور داشتند.

تاريخ: 1401/03/30  | ساعت: ١٢:٣٠ | شناسه: ١٧٩٩٣ | تعداد نمايش: 244


خروج
آمار بازدید

  • بازديدکنندگان آنلاين : 12

  • بازديد کنندگان اين صفحه : 294512

  • بازديدکنندگان امروز : 241

  • کل بازديدکنندگان : 17303645


shoaresal-1400-2-min.jpg

تماس با ما

آدرس: تهران، خیابان ولی عصر، بالاتر از میدان ونک، خیابان عطار، خیابان نیروی انتظامی، پلاک 10

پست الكترونيك: info@isipo.ir

کد پستی: 1994768351

تلفن: 88770854-021

فکس: 88774035-021

SME نیوز

تمامی حقوق این وب سایت محفوظ و متعلق به سازمان صنایع کوچک و شهرک‌های صنعتی ایران می‌باشد