×
SME نیوز

پایگاه اطلاع‌رسانی سازمان صنایع کوچک و شهرک‌های صنعتی ایران (SME نیوز)


صفحه اصلي
درباره ما
خانه
همه عناوين
اخبار ملي
اخبار استاني
چند رسانه‌ای
تماس با ما
 


نسخه چاپي      ارسال به ديگران

در دومین روز برگزاری نمایشگاه انجام شد:

بازدید اعضای خانه صنعت، معدن و تجارت افغانستان از نمایشگاه توانمندی‌های صادراتی شرکت‌های کوچک، متوسط و دانش بنیان شهرک‌ها و نواحی صنعتی ايران

در این بازدید که در دومین روز برگزاری نمایشگاه توانمندی‌های صادراتی شرکت‌های کوچک و متوسط انجام شد، مهمترین توانمندی‌های فناورانه، نوآورانه و صادراتی شرکت‌های کوچک و متوسط و دانش بنیان مستقر در شهرک‌ها و نواحی صنعتی کشورمان براي هيأت افغانستاني تشريح شد.

اعضای خانه صنعت، معدن و تجارت افغانستان از نمایشگاه توانمندی‌های صادراتی شرکت‌های کوچک و متوسط كشور بازدید كردند.

به گزارش روابط عمومی سازمان صنایع کوچک و شهرک‌های صنعتی ایران، در این بازدید که در دومین روز برگزاری نمایشگاه توانمندی‌های صادراتی شرکت‌های کوچک و متوسط انجام شد، مهمترین توانمندی‌های فناورانه، نوآورانه و صادراتی شرکت‌های کوچک و متوسط و دانش بنیان مستقر در شهرک‌ها و نواحی صنعتی کشورمان براي هيأت افغانستاني تشريح شد.

فعالان اقتصادی عضو خانه صنعت، معدن و تجارت افغانستان همچنین در نشست‌هاي رودررو (B2B) با شرکت‌های ایرانی حاضر در نمایشگاه، با آخرین دستاوردهای فناورانه بنگاه‌های کوچک و متوسط و دانش بنیان ايران آشنا شدند.

نخستين نمایشگاه توانمندی‌های صادراتي شركت‌هاي كوچك و متوسط همزمان با دهه تولید و تجارت، از پنجم تا هشتم تير در سالن‌هاي شماره 6، 7 و 27 محل دائمي نمايشگاه‌هاي بين‌المللي تهران پذیرای عموم علاقه‌مندان است.

در اين نمايشگاه كه با همكاري وزارت صنعت، معدن و تجارت و سازمان صنايع كوچك و شهرك‌هاي صنعتي ايران داير شده است، 70 شركت دانش بنيان مستقر در شهرك‌ها و نواحي صنعتي كشور و 30 كسب و كار نوپا (استارتاپ) در قالب يكصد غرفه حضور دارند.

شرکت‌های حاضر در طول برگزاري اين نمايشگاه نسبت به ارائه ايده‌هاي خود با حضور كارآفرينان و صاحبان صنايع اقدام می‌كنند تا در صورت جذابيت براي سرمايه گذاري، تجاري سازي شوند.

همچنين در اين مدت تورهاي صنعتي بازديد از نمايشگاه توسط واحدهاي صنعتي و هيأت‌هاي تجاري برگزار مي‌شود تا تعاملات في‌مابين شركت‌هاي دانش ‌بنيان و بنگاه‌هاي اقتصادي نيازمند استفاده از خدمات آن‌ها برقرار شود.

امسال يكم تا دهم تير به‌عنوان دهه توليد و تجارت تعيين و به ترتيب اول تیر روز "اصناف؛ نماد اقتصاد مردمی"، دوم تیر روز "تشکل‌ها؛ هم افزایی تولید و تجارت"، سوم تیر روز "تجارت و خدمات؛ هوشمندی کسب و کار"، چهارم تیر روز "رسانه؛ تبیین گر تولید و تجارت"، پنجم تیر روز "زیرساخت؛ بنیان تولید و تجارت"، ششم تیر روز "صادرات؛ تولید پایدار در تراز جهانی"، هفتم تیر روز "امنیت قضایی؛ آرامش کسب و کار"، هشتم تیر روز "تولید؛ دانش بنیان، اشتغال آفرین"، نهم تیر روز "معدن؛ فرصت ناب ارزش آفرین" و دهم تیر روز "صنعت و معدن؛ پیشران پیشرفت در گام دوم انقلاب" نامگذاری شده است.

تاريخ: 1401/04/07  | ساعت: ٠٩:٠٠ | شناسه: ١٨١٨١ | تعداد نمايش: 138


خروج
آمار بازدید

  • بازديدکنندگان آنلاين : 12

  • بازديد کنندگان اين صفحه : 294493

  • بازديدکنندگان امروز : 7622

  • کل بازديدکنندگان : 17303352


shoaresal-1400-2-min.jpg

تماس با ما

آدرس: تهران، خیابان ولی عصر، بالاتر از میدان ونک، خیابان عطار، خیابان نیروی انتظامی، پلاک 10

پست الكترونيك: info@isipo.ir

کد پستی: 1994768351

تلفن: 88770854-021

فکس: 88774035-021

SME نیوز

تمامی حقوق این وب سایت محفوظ و متعلق به سازمان صنایع کوچک و شهرک‌های صنعتی ایران می‌باشد