×
SME نیوز

پایگاه اطلاع‌رسانی سازمان صنایع کوچک و شهرک‌های صنعتی ایران (SME نیوز)


صفحه اصلي
درباره ما
خانه
همه عناوين
اخبار ملي
اخبار استاني
چند رسانه‌ای
تماس با ما
 


نسخه چاپي      ارسال به ديگران

همزمان با پنجمين روز دهه توليد و تجارت انجام شد:

بازدید وزیر صنعت، معدن و تجارت از نخستین نمایشگاه توانمندی‌های صادراتی شرکت‌های کوچک و متوسط

سيد رضا فاطمي امين روز يكشنبه همزمان با پنجمين روز دهه توليد و تجارت، از نخستین نمایشگاه توانمندی‌های صادراتی شرکت‌های کوچک و متوسط (ویژه شرکت‌های دانش بنیان و کسب‌ و کارهای نوپا) بازدید کرد.

وزیر صنعت، معدن و تجارت از نخستین نمایشگاه توانمندی‌های صادراتی شرکت‌های کوچک و متوسط (ویژه شرکت‌های دانش بنیان و کسب ‌و کارهای نوپا) بازدید کرد.

به گزارش روابط عمومی سازمان صنایع کوچک و شهرک‌های صنعتی ایران، سيد رضا فاطمي امين روز يكشنبه همزمان با پنجمين روز دهه توليد و تجارت، از نخستین نمایشگاه توانمندی‌های صادراتی شرکت‌های کوچک و متوسط (ویژه شرکت‌های دانش بنیان و کسب‌ و کارهای نوپا) بازدید کرد.

وي در حاشیه این بازدید، با فعالان صنعتی، توليدي و صادراتي حاضر در این نمایشگاه به گفت‌وگو و تبادل‌ نظر پرداخت و برخی خواسته‌های آنان را مورد پیگیری قرار داد.

نخستین نمایشگاه توانمندی‌های صادراتي شركت‌هاي كوچك و متوسط ويژه شركت‌هاي دانش بنيان و كسب و كارهاي نوپا با همكاري وزارت صنعت، معدن و تجارت و سازمان صنايع كوچك و شهرك‌هاي صنعتي ايران در دهه توليد و تجارت داير شده است.

در اين نمايشگاه 70 شركت دانش بنيان مستقر در شهرك‌ها و نواحي صنعتي كشور و 30 كسب و كار نوپا (استارتاپ) حضور دارند تا با نمايش توانمندي‌هاي خود، در راستاي به‌هم رساني شركت‌هاي دانش بنيان و استارتاپ‌ها با سرمايه گذاران و صاحبان واحدهاي صنعتي به منظور تقويت و توسعه بنگاه‌ها و دانش بنيان نمودن واحدهاي توليدي اقدام شود.

نخستین نمایشگاه توانمندی‌های صادراتي شركت‌هاي كوچك و متوسط از پنجم تا هشتم تير به مدت 4 روز در سالن شماره 6 محل دائمي نمايشگاه بين‌المللي تهران پذیرای عموم علاقه‌مندان است.

تاريخ: 1401/04/05  | ساعت: ١٢:٣٠ | شناسه: ١٨١٠٦ | تعداد نمايش: 225


خروج
آمار بازدید

  • بازديدکنندگان آنلاين : 5

  • بازديد کنندگان اين صفحه : 294502

  • بازديدکنندگان امروز : 65

  • کل بازديدکنندگان : 17303469


shoaresal-1400-2-min.jpg

تماس با ما

آدرس: تهران، خیابان ولی عصر، بالاتر از میدان ونک، خیابان عطار، خیابان نیروی انتظامی، پلاک 10

پست الكترونيك: info@isipo.ir

کد پستی: 1994768351

تلفن: 88770854-021

فکس: 88774035-021

SME نیوز

تمامی حقوق این وب سایت محفوظ و متعلق به سازمان صنایع کوچک و شهرک‌های صنعتی ایران می‌باشد