×
SME نیوز

پایگاه اطلاع‌رسانی سازمان صنایع کوچک و شهرک‌های صنعتی ایران (SME نیوز)


صفحه اصلي
درباره ما
خانه
همه عناوين
اخبار ملي
اخبار استاني
چند رسانه‌ای
تماس با ما
 


نسخه چاپي      ارسال به ديگران

معاون وزیر صنعت، معدن و تجارت خبر داد:

به‌هم رساني شركت‌هاي دانش بنيان و كسب و كارهاي نوپا با سرمايه گذاران و صاحبان صنایع در نخستین نمایشگاه توانمندی‌های صادراتي شركت‌هاي كوچك و متوسط

علي رسوليان روز يكشنبه در پنجمين روز دهه توليد و تجارت اظهار داشت: این نمایشگاه در سال مزين به‌ نام "توليد؛ دانش بنيان و اشتغال آفرين" و در راستاي تحقق فرمايشات رهبر معظم انقلاب و برنامه‌هاي دولت سيزدهم، با همكاري وزارت صنعت، معدن و تجارت و سازمان صنايع كوچك و شهرك‌هاي صنعتي ايران برگزار می‌شود.

معاون وزیر صنعت، معدن و تجارت از برگزاری نخستین نمایشگاه توانمندی‌های صادراتي شركت‌هاي كوچك و متوسط ويژه شركت‌هاي دانش بنيان و كسب و كارهاي نوپاي مستقر در شهرک‌ها و نواحی صنعتی كشور خبر داد.

به گزارش روابط عمومی سازمان صنایع کوچک و شهرک‌های صنعتی ایران، علي رسوليان روز يكشنبه با بیان این مطلب در پنجمين روز دهه توليد و تجارت اظهار داشت: این نمایشگاه در سال مزين به‌ نام "توليد؛ دانش بنيان و اشتغال آفرين" و در راستاي تحقق فرمايشات رهبر معظم انقلاب و برنامه‌هاي دولت سيزدهم، با همكاري وزارت صنعت، معدن و تجارت و سازمان صنايع كوچك و شهرك‌هاي صنعتي ايران برگزار می‌شود.

وی با اشاره به حضور 70 شركت دانش بنيان مستقر در شهرك‌ها و نواحي صنعتي كشور در این نمایشگاه گفت: در اولین نمایشگاه توانمندی‌های صادراتي شركت‌هاي دانش بنيان، 30 كسب و كار نوپا (استارتاپ) نيز حضور دارند و اين نمايشگاه در قالب 100 غرفه برگزار می‌شود.

رئیس هیأت مدیره و مديرعامل سازمان صنایع کوچک و شهرک‌های صنعتی ایران، مهمترين اهداف برگزاری این نمایشگاه را نمايش توانمندي‌هاي واحدهاي توليدي دانش بنيان مستقر در شهرك‌ها و نواحي صنعتي و همچنين به‌هم رساني شركت‌هاي دانش بنيان و استارتاپ‌ها با سرمايه گذاران و صاحبان واحدهاي صنعتي به منظور تقويت و توسعه بنگاه‌ها و دانش بنيان نمودن واحدهاي توليدي در راستاي دغدغه‌هاي مقام معظم رهبري عنوان كرد.

رسوليان همچنین با اعلام این‌که تورهاي صنعتي بازديد از نمايشگاه توسط شركت شهرك‌هاي صنعتي استان‌ها برنامه‌ريزي و برگزار مي‌شود، افزود: با برگزاری این تورها، تعاملات في‌مابين واحدهاي دانش ‌بنيان و واحدهاي صنعتي نيازمند استفاده از خدمات آن‌ها، برقرار خواهد شد.

وی اضافه کرد: 30 استارتاپ حاضر در اين نمايشگاه نيز در ايام برگزاري آن نسبت به ارائه ايده‌هاي خود با حضور سرمايه گذاران و صاحبان صنايع اقدام می‌كنند تا در صورت تمايل، ايده‌هاي آن‌ها تجاري سازي و كاربردي شود.

معاون وزیر صنعت، معدن و تجارت با اشاره به این‌که در حال حاضر بيش از 6 هزار شركت دانش بنيان در كشور وجود دارد، يادآور شد: حدود 4 هزار واحد از آن‌ها دانش بنيان توليدي و از اين تعداد نيز 572 واحد در شهرك‌ها و نواحي صنعتي سراسر كشور مستقر هستند.

رسوليان همچنين از شناسايي 1633 شركت مستعد دانش بنيان شدن در سطح شهرك‌ها و نواحي صنعتي و برنامه‌ريزي براي دانش بنيان شدن آن‌ها با همكاري معاونت علمي و فناوري رياست جمهوري در راستاي نفوذ دانش و فناوري در بنگاه‌هاي اقتصادي خبر داد.

نخستین نمایشگاه توانمندی‌های صادراتي شركت‌هاي كوچك و متوسط ويژه شركت‌هاي دانش بنيان و كسب و كارهاي نوپا، در دهه توليد و تجارت و از پنجم تا هشتم تير به مدت 4 روز در سالن شماره 6 محل دائمي نمايشگاه بين‌المللي تهران پذیرای عموم علاقه‌مندان خواهد بود.

تاريخ: 1401/04/05  | ساعت: ١٢:٠٠ | شناسه: ١٨٠٩٩ | تعداد نمايش: 302


خروج




آمار بازدید

  • بازديدکنندگان آنلاين : 4

  • بازديد کنندگان اين صفحه : 294349

  • بازديدکنندگان امروز : 3941

  • کل بازديدکنندگان : 17299670


shoaresal-1400-2-min.jpg

تماس با ما

آدرس: تهران، خیابان ولی عصر، بالاتر از میدان ونک، خیابان عطار، خیابان نیروی انتظامی، پلاک 10

پست الكترونيك: info@isipo.ir

کد پستی: 1994768351

تلفن: 88770854-021

فکس: 88774035-021

SME نیوز

تمامی حقوق این وب سایت محفوظ و متعلق به سازمان صنایع کوچک و شهرک‌های صنعتی ایران می‌باشد