×
SME نیوز

پایگاه اطلاع‌رسانی سازمان صنایع کوچک و شهرک‌های صنعتی ایران (SME نیوز)


صفحه اصلي
درباره ما
خانه
همه عناوين
اخبار ملي
اخبار استاني
چند رسانه‌ای
تماس با ما
 


نسخه چاپي      ارسال به ديگران

معاون وزیر صنعت، معدن و تجارت بيان كرد:

تشريح پويش سه‌شنبه‌هاي پاسخگويي و سلسله نشست‌های مشترک با صنعتگران و سرمايه گذاران/ پيگيري تأمين زيرساخت‌ها، آب و زمين در شهرك‌ها و نواحي صنعتي، اصلاح قوانين و مقررات با رويكرد ترغيب سرمايه گذاري‌ها به بخش توليد

علي رسوليان به منظور برقراری ارتباط مستقیم با مردم كه تا پيش از اين به‌صورت غيرمتمركز و در ايام مختلف هفته انجام مي‌شد، از نيمه دوم شهريور تا كنون هر هفته در قالب پويش سه‌شنبه‌هاي پاسخگويي با متقاضیان به‌صورت چهره به چهره دیدار و از نزدیک در جریان مسائل و مشکلات آنان قرار ‌گرفت.

معاون وزیر صنعت، معدن و تجارت به منظور رفع موانع و پشتيباني از توليد، با بيش از 80 نفر از متقاضيان طرف قرارداد و سرمايه گذاري در شهرك‌ها و نواحي صنعتي استان‌ها دیدار و گفت‌وگو ‌کرد.

به گزارش روابط عمومي سازمان صنايع كوچك و شهرك‌هاي صنعتي ايران، علي رسوليان به منظور برقراری ارتباط مستقیم با مردم كه تا پيش از اين به‌صورت غيرمتمركز و در ايام مختلف هفته انجام مي‌شد، از نيمه دوم شهريور تا كنون هر هفته در قالب پويش سه‌شنبه‌هاي پاسخگويي با متقاضیان به‌صورت چهره به چهره دیدار و از نزدیک در جریان مسائل و مشکلات آنان قرار ‌گرفت.

وي همچنين در جريان سفرهاي استاني خود به سراسر كشور و در خلال برنامه‌هاي بازديد، افتتاح، كلنگ زني و شركت در نشست‌هاي كاري، كماكان با صنعتگران و كارآفرينان شهرك‌ها و نواحي صنعتي نيز ديدار و پاسخگوي مسائل و مشكلات آنان مي‌باشد.

رئيس هيأت مديره و مدیرعامل سازمان صنایع کوچک و شهرک‌های صنعتی ایران در هفته‌هاي گذشته نيز به‌عنوان نماينده ويژه وزير صنعت، معدن و تجارت در جريان سفر استاني رئيس جمهور و جمعي از وزرا به استان‌هاي سمنان و زنجان كه در قالب میز خدمت حوزه صنعت، معدن و تجارت به مدت دو روز كاري برگزار شد، در ديدارهاي دوجانبه، مسائل و مشكلات بيش از 150 نفر از صنعتگران، معدنكاران و بازرگانان اين دو استان را از نزديك مورد بررسي و پيگيري قرار داد.

رسوليان همچنين در ايام هفته نيز به سنت هميشگي، ميزبان استانداران و نمايندگان مردم استان‌هاي مختلف كشور در مجلس شوراي اسلامي است تا با همراهي و مشاركت نمايندگان قواي مجريه و مقننه، مسائل و مشكلات صنايع كوچك، شهرك‌هاي صنعتي و فضاي كسب و كار پيش روي فعالان اقتصادي استان‌ها، رسيدگي و مرتفع شود.

معاون وزیر صنعت، معدن و تجارت با تشريح پويش سه‌شنبه‌هاي پاسخگويي و سلسله نشست‌های مشترک خود با صنعتگران و سرمايه گذاران اظهار داشت: در این نشست‌ها مهمترین چالش‌های پیش روی صنعتگران با حضور معاونان و مدیران اين سازمان مورد بررسی قرار گرفته و تدابیر لازم برای رفع موانع و مشکلات فعالان اقتصادی مطابق قوانین و مقررات اتخاذ می‌شود.

رسولیان با اشاره به این‌که طی دو ماه و نيم گذشته میزبان بیش از 80 نفر از فعالان اقتصادی سراسر كشور در اين نشست‌ها بوده است، افزود: با هدف تكريم ارباب رجوع و بررسي مشكلات واحدهاي توليدي مستقر در شهرك‌ها و نواحي صنعتي، علاوه بر روندهاي جاري و بازديدها و ملاقات‌هاي استاني، ارتباط مستقيم با فعالان اقتصادي و مديران واحدهاي توليدي را در دستور کار قرار داده و هر هفته میزبان تعدادی از صنعتگران کشورمان از سراسر کشور هستیم.

وي اضافه کرد: پيگيري تأمين زيرساخت‌ها به‌خصوص تأمين اراضی در شهرك‌ها و نواحي صنعتي به روش‌هاي مختلف، تأمين آب مورد نياز صنايع از درياي عمان و خليج فارس به فلات شرق و غرب ايران، اصلاح قوانين و مقررات از حالت سلبي به ايجابي با رويكرد ترغيب سرمايه گذاري‌ها به بخش توليد، از جمله موضوعاتی است که در این نشست‌ها به آن‌ پرداخته شده است.

رئيس هيأت مديره و مدیرعامل سازمان صنایع کوچک و شهرک‌های صنعتی ایران ادامه داد: واگذاري زمين در شهرك‌هاي صنعتي به شركت‌هاي دانش بنيان، ارائه خدمات مشاوره‌اي در كلينيك‌هاي كسب و كار شهرك‌هاي صنعتي براي راه اندازي مجدد واحدهاي توليدي راكد و استفاده از ظرفيت خالي واحدهاي موجود نیز از دیگر موضوعاتی است که از سوی متقاضیان مطرح و در این راستا تصمیمات لازم اتخاذ شده است.

گفتنی است، در پويش سه‌شنبه‌هاي پاسخگويي، معاون وزیر صنعت، معدن و تجارت و مدیرعامل سازمان صنایع کوچک و شهرک‌های صنعتی ایران، سه‌شنبه هر هفته از ساعت 14 الي 20 با فعالان اقتصادي طرف قرارداد يا متقاضي سرمايه گذاري در شهرك‌ها و نواحي صنعتي كشور دیدار و از نزدیک در جریان مسائل و مشکلات آنان قرار مي‌گيرد.

متقاضیان لازم است پيش از انجام ملاقات، به منظور اخذ نتیجه بهتر، اطلاعاتی درخصوص درخواست خود به همراه شماره تماس و همچنین نتایج حاصل از پیگیری‌های قبلی خود را به شماره تلفن‌هاي 2-88770871 و 88770842 يا دورنگار 88770870 ارائه نمايند تا نسبت به بررسی و تعيين وقت ملاقات یا رفع موانع و مشکلات احتمالی، اقدام شود.

همچنين به متقاضيان از اقصي نقاط كشور پيشنهاد مي‌شود به دليل تداوم شرايط همه گيري بيماري كوويد-19 و محدوديت‌ ترددهاي بين استاني، ابتدا درخواست خود را از شركت شهرك‌هاي صنعتي استان پيگيري و در صورت عدم حصول نتيجه، با مراجعه به بخش "تماس با ما" در پورتال سازمان صنايع كوچك و شهرك‌هاي صنعتي ايران به نشاني www.isipo.ir و يا ارسال پيام به پست الکترونیکی info@isipo.ir و سامانه پيامكي شماره 10000134 نسبت به ارائه درخواست ملاقات و ارسال مسائل و مشكلات خود اقدام نمايند.

شركت شهرك‌هاي صنعتي استان‌ها نيز با توجه به تفويض اختيارات انجام شده و در چارچوب وظايف قانوني، در تمام طول هفته و به‌صورت حضوري و غيرحضوري مكلف به پاسخگويي شايسته به سئوالات و درخواست‌هاي متقاضيان سرمايه گذاري و طرف‌هاي قرارداد در شهرك‌ها و نواحي صنعتي تابعه بوده و مسائل و مشكلات مردم هر منطقه را در همان منطقه بررسي و از ارجاع موضوعات قابل رسيدگي در استان به ستاد مركزي پرهيز مي‌نمايند.

همچنين حوزه مديريت و گروه بازرسي، ارزيابي عملكرد و رسيدگي به شكايات سازمان صنايع كوچك و شهرك‌هاي صنعتي ايران به منظور تكريم بيش از پيش ارباب رجوع و رعايت حقوق شهروندي، آماده دريافت نظرات، پيشنهادات، انتقادات و شكايات متقاضيان از طريق شماره تلفن‌ 9-88770921 (داخلي 138 و 139) و دورنگار 88770800 و درگاه خدمات الكترونيك سازمان صنايع كوچك و شهرك‌هاي صنعتي ايران به نشاني eservice.isipo.ir مي‌باشد و حداکثر تلاش خود را براي راهنمایی و رفع موانع و مشکلات مردم به‌عمل مي‌آورد.

اخبار مرتبط:
   • ديدار چهره به چهره و رسيدگي به مسائل و مشكلات 100 نفر از صنعتگران، معدنكاران و بازرگانان استان زنجان/ تأمين زيرساخت‌ها، مسائل زیست محيطي، تأمين مالي، تغییر قيمت گاز، بیمه، مالیات و تأمین مواد اولیه؛ بيشترين درخواست فعالان اقتصادي
   • ديدار چهره به چهره و رسيدگي به مسائل و مشكلات صنعتگران، معدنكاران و بازرگانان استان سمنان
   • سه‌شنبه‌هاي پاسخگويي مدیرعامل سازمان صنایع کوچک و شهرک‌های صنعتی ایران/ دیدار و گفت‌وگو با متقاضيان و سرمايه گذاران شهرك‌ها و نواحي صنعتي استان‌ها به منظور رفع موانع و پشتيباني از توليد

 

تاريخ: 1400/08/30  | ساعت: ١٢:٣٠ | شناسه: ١٥٧٣٩ | تعداد نمايش: 392


خروج
آمار بازدید

  • بازديدکنندگان آنلاين : 14

  • بازديد کنندگان اين صفحه : 754846

  • بازديدکنندگان امروز : 519

  • کل بازديدکنندگان : 14664031


shoaresal-1400-2-min.jpg

تماس با ما

آدرس: تهران، خیابان ولی عصر، بالاتر از میدان ونک، خیابان عطار، خیابان نیروی انتظامی، پلاک 10

پست الكترونيك: info@isipo.ir

کد پستی: 1994768351

تلفن: 88770854-021

فکس: 88774035-021

SME نیوز

تمامی حقوق این وب سایت محفوظ و متعلق به سازمان صنایع کوچک و شهرک‌های صنعتی ایران می‌باشد